Taime õlid ja vee segud

Taime õlid ja vee segud

Taime õlid ja vee segud

Taime õlid ja vee segud

Taime õlid ja vee segud
Taime õlid ja vee segud

Taime õlid ja vee segud

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Armastuse parfüüm
Tegemist on väga erilise ja võimsa lõhnaveega, mis aitab ligi kutsuda just neid inimesi, kes sinu jaoks on kõige sobivamad. Seda parfüümi küünlaga põletades või enda peal kandes on võimalik kutsuda enda enda ellu ligi hingesugulasi, armastust ja eril..
Tegemist on väga erilise ja võimsa lõhnaveega, mis aitab ligi kut..
12€
KM-ta: 12€
Tervendav pühavesi
See vesi on mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Selle abiga on võimalik tervendada välispidiselt enda füüsilist haiget kohta. Valmistatud on see vesi kummeli, jasmiini ja Kuremäe kloostri pühaveega. Kuigi tegemist on 100% puhaste ja looduslike koosti..
See vesi on mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Selle abiga on võ..
10€
KM-ta: 10€
Rituaalõli - kaitse negatiivsete inimeste ja ene..
Tunned, et keegi või miski tõmbab su energiast tühjaks? Sul on kodus või tööl tülid? Keegi põhjustab sulle energeetilist kahju? Tunned negatiivset energiat?    Kaitse ja puhastus rituaalõli saab kasutada kodu puhastamiseks n..
Tunned, et keegi või miski tõmbab su energiast tühjaks? Sul on ko..
15€
KM-ta: 15€
Täiskuu õli Kuu maagile - positiivsed muutused,..
See pühaõli on hoolikalt ette valmistatud, kasutades Gaia väärtuslikke kingitusi. Pühaõli on õnnistatud maitsetaimedega, südamepuuga, mis pärineb Ameerikas, energia ja tervendavate kristallide abiga. Õli segatakse kokku käsitsi, kasutades a..
See pühaõli on hoolikalt ette valmistatud, kasutades Gaia väärtus..
15€
KM-ta: 15€
Valguse inglite e-pood @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper