Väeõlid ja taimed

Väeõlid ja taimed

Väeõlid ja taimed

Väeõlid ja taimed

Väeõlid ja taimed
Väeõlid ja taimed

Väeõlid ja taimed

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
KÜLLUSE KRISTALLSEEP
Külluse kristallseebina sisaldan ma tiigrisilma/tsitriini, apelsini eeterlikku õli ja püriidipuru.  Päikesenergiat kandva seebina sütitan sinugi südames sisemise päikese ja soojustunde. Toon sulle rõõmu, energiat, armastust, sisemist rahu ja em..
Külluse kristallseebina sisaldan ma tiigrisilma/tsitriini, apelsi..
9€
KM-ta: 9€
2 - 3 päeva
Armastuse parfüüm
Tegemist on väga erilise ja võimsa lõhnaveega, mis aitab ligi kutsuda just neid inimesi, kes sinu jaoks on kõige sobivamad. Seda parfüümi küünlaga põletades või enda peal kandes on võimalik kutsuda enda enda ellu ligi hingesugulasi, armastust ja eril..
Tegemist on väga erilise ja võimsa lõhnaveega, mis aitab ligi kut..
12€
KM-ta: 12€
Tervendav pühavesi
See vesi on mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Selle abiga on võimalik tervendada välispidiselt enda füüsilist haiget kohta. Valmistatud on see vesi kummeli, jasmiini ja Kuremäe kloostri pühaveega. Kuigi tegemist on 100% puhaste ja looduslike koosti..
See vesi on mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Selle abiga on võ..
10€
KM-ta: 10€
Rituaalõli - kaitse negatiivsete inimeste ja ene..
Tunned, et keegi või miski tõmbab su energiast tühjaks? Sul on kodus või tööl tülid? Keegi põhjustab sulle energeetilist kahju? Tunned negatiivset energiat?    Kaitse ja puhastus rituaalõli saab kasutada kodu puhastamiseks n..
Tunned, et keegi või miski tõmbab su energiast tühjaks? Sul on ko..
15€
KM-ta: 15€
Täiskuu õli Kuu maagile - positiivsed muutused,..
See pühaõli on hoolikalt ette valmistatud, kasutades Gaia väärtuslikke kingitusi. Pühaõli on õnnistatud maitsetaimedega, südamepuuga, mis pärineb Ameerikas, energia ja tervendavate kristallide abiga. Õli segatakse kokku käsitsi, kasutades a..
See pühaõli on hoolikalt ette valmistatud, kasutades Gaia väärtus..
15€
KM-ta: 15€
Kaitse sool
Loodud soola segu koos erinevate tugevate taimedega, mida saab kasutada kas rituaalides kaitse loomiseks, luupainajatest vabanemiseks pannes selle oma voodi alla või portaalide kaitsena. Ehk siis, kui sa tunned, et mõni peegel on sinu jaoks kodus eba..
Loodud soola segu koos erinevate tugevate taimedega, mida saab ka..
5€
KM-ta: 5€
Külluse purk
Purk sisaldab spetsiaalset iidset taimede segu ja Universumi külluse koodi. Seda purki peaks kandma endaga alati kaasas kas käekotis või taskus või hoida seda  kodus külluse nurgas. Väga võimas raha ligimeelitamise väeese...
Purk sisaldab spetsiaalset iidset taimede segu ja Universumi küll..
5€
KM-ta: 5€
Valguse inglite e-pood @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper