Tervis & Vägi

Tervis & Vägi

Tervis & Vägi

Tervis & Vägi

Tervis & Vägi
Tervis & Vägi

Tervis & Vägi

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Kaksikleek
Kuna aasta 2022 aktiveeris väga mahuliselt kaksikleekide suhteid ja ma olen saanud palju kirju inimestelt, kes on oma kaksikleegiga läbi tegemas lõputuna näivat hingevalu, suutmata lihvida maha nurki ja jõudmata teineteise mõistmiseni, siis see õli o..
Kuna aasta 2022 aktiveeris väga mahuliselt kaksikleekide suhteid ..
36€
KM-ta: 30€
HOIATUS! Selgeltnägijate maagia õli
Maagia õli kogenenumale selgeltnägijale ja nõiale. Õli on mõeldud kõigile neile, kes soovivad tugevdada oma intuitsiooni, avada kolmandat silma ning suhelda telepaatiliselt kõrgemate sagedustega. HOIATUS! Õli toime on intensiivne ja võib osadele ..
Maagia õli kogenenumale selgeltnägijale ja nõiale. Õli on mõel..
44.40€
KM-ta: 37€
Läbi müüdud
Tule minu juurde - Armastus
Üks kõige rohkem võimsat tagasisidet saanud armastuse õlisegu. Meelitab ligi vastassoo esindajaid, kes ühinduvad sinu energiaga. Ta toob tagasi sinu juurde ka inimese, kellega on sul hetkel suhtes paus. Õli sobib suurepäraselt ka neile, kes suhtle..
Üks kõige rohkem võimsat tagasisidet saanud armastuse õlisegu. Me..
33.60€
KM-ta: 28€
Läbi müüdud
ÄREVUSHÄIRE ja ÕNNETUNNE
UUS maagiaõli komplekt!  Ärevushäire ja Õnnetunne!  Need kaks õli käivad käsikäes, et teineteise tööd ja toimet tugevdada.  Praegusel ajal tulevad pinnale paljudel ärevushäired, mida on raske seletada. Need on kõik seotud praegu..
UUS maagiaõli komplekt!  Ärevushäire ja Õnnetunne!  ..
48€
KM-ta: 40€
PEAINGLITE SPREI
Kasutatakse inglite kutsumisel ruumi ja ühtlasi ka rahuliku õhkkonna loomiseks. Inglite energia avaneb peale sprei kasutamist, ning see hakkab ühtlasi ka puhastama kodus olevat negatiivset energiat.  Tegemist on iidse eenoki maagia retseptiga (..
Kasutatakse inglite kutsumisel ruumi ja ühtlasi ka rahuliku õhkko..
21€
KM-ta: 21€
''High John the Conqueror'' maagiline raha
''High John the Conqueror'' maagiline raha ja külluse õli on väga vana õli, mille retsepti on hoitud kaua saladuses. See õli sisaldab ühte väga erilist (salajast) koostisosa, mida ma ootasin Lõuna-Aafrikast.  Väga kiire ja tugeva efektiga energ..
''High John the Conqueror'' maagiline raha ja külluse õli on väga..
33.60€
KM-ta: 28€
Valguse inglite e-pood @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper