Väeküünlad

Väeküünlad

Väeküünlad

Väeküünlad

Väeküünlad
Väeküünlad

Väeküünlad

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Tšakra puhastaja/korrastaja
Tšakra küünlaga on võimaluks teha iseendale energeetiline tervendamine ja puhastamine. Täpne juhend tuleb küünlaga kaasa. Värvus: kirju Pikkus 9 cm ja paksus 7 cm, põlemisaeg umbes 60h. Hind 8 eur. NB!  - Meie toodetele ei lisandu käi..
Tšakra küünlaga on võimaluks teha iseendale energeetiline tervend..
8€
KM-ta: 8€
2 - 3 päeva
Karma puhastaja
Karma puhastaja küünal aitab puhastada ja leida lunastust esivanemate, eelmiste elude kui ka selle elu karmalistele õppetundidele. Küünla kasutusjuhend on küünlaga kaasas. Värvus: oranš Küünla pikkus 9 cm ja paksus 5,5 cm, põlemisaeg umbes..
Karma puhastaja küünal aitab puhastada ja leida lunastust esivane..
7€
KM-ta: 7€
Suhete parandaja/looja
Suhete küünla on loodud uute sõprussuhete ellu kutsumiseks või konfliktsete suhete parandamiseks. Ka kolleegide ja tööalaste suhete paramandamiseks.  Värvus: roosa Väike küünal - pikkus 9 cm ja paksus 5,5 cm, põlemisaeg umbes 40h..
Suhete küünla on loodud uute sõprussuhete ellu kutsumiseks või ko..
7€
KM-ta: 7€
Teejuhi küünal
Teejuhi küünla puhul saad sa luua ühenduse oma teejuhiga. Igakord, kui sa küünla süütad, siis sinu vaimne teejuht tuleb automaatselt sinu juurde. Küünla aktiveerimise õpetus tuleb küünlaga kaasa.  Värvus: sinine  Väike küünal - p..
Teejuhi küünla puhul saad sa luua ühenduse oma teejuhiga. Igakord..
7€
KM-ta: 7€
Ühendus oma teejuhiga
See küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. See sisaldab spetsiaalseid taimi, et soodustada ühenduse loomist oma teejuhiga. Väga hea on kasutada antud küünalt, kui teete vaimset tööd, panete kaarte, kasutate pendlit, kanaldate informat..
See küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. See si..
2€
KM-ta: 2€
Viljakuse väeküünal
Viljakuse väeküünal on loodud selle jaoks, et aidata enda ellu kutsuda viljakuse energiat. See võib aidata rasestuda neil naistel, kellel on see mingil põhjusel raskendatud. Kuid kõik see on loodud VAID kooskõlas Sinu Kõrgeima Hüvanguga. Lisaks ..
Viljakuse väeküünal on loodud selle jaoks, et aidata enda el..
10€
KM-ta: 10€
Mesilasvaha must küünal
Väestamata küünal - must toon Küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. Küünal on väestamata ning sul on võimalus luua ise sellele küünlale meelepärane otstarve. Hind: Väike küünal - 1.50 eur/tk ( paksus 0.5 cm ja pikkus 9 cm..
Väestamata küünal - must toon Küünal on valmistatud 100% puhta..
1.50€
KM-ta: 1.50€
Mesilasvaha naturaalne küünal
Väestamata küünal - naturaalne toon Küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. Küünal on väestamata ning sul on võimalus luua ise sellele küünlale meelepärane otstarve. Hind: Väike küünal  - 1.50 eur/tk ( paksus 0.5 cm ja pikk..
Väestamata küünal - naturaalne toon Küünal on valmistatud 100%..
1.50€
KM-ta: 1.50€
Mesilasvaha küünal roheline
Väestamata küünal - roheline toon Küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. Küünal on väestamata ning sul on võimalus luua ise sellele küünlale meelepärane otstarve. Hind: Väike küünal - 1.50 eur/tk ( paksus 0.5 cm ja pikkus ..
Väestamata küünal - roheline toon Küünal on valmistatud 100% p..
1.50€
KM-ta: 1.50€
Mesilasvaha küünal punane
Väestamata küünal - punane toon Küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. Küünal on väestamata ning sul on võimalus luua ise sellele küünlale meelepärane otstarve. Hind: Väike küünal - 1.50 eur/tk ( paksus 0.5 cm ja pikkus 9 ..
Väestamata küünal - punane toon Küünal on valmistatud 100% puh..
1.50€
KM-ta: 1.50€
Mesilasvaha kaitse/puhastus küünal
Küünal aitab sul puhastada kodu või sind ennast negatiivsest energiast ning luua uut tugevat kaitse.  Aitab leevendada ka sisemisi negatiivseid hirme ja emotsioone. Sisaldab 100% puhast mesilasvaha, erilisi taimi ja eeterlikke õlisid, mis a..
Küünal aitab sul puhastada kodu või sind ennast negatiivsest..
4€
KM-ta: 4€
Mesilasvaha külluse küünal
Küünal aitab tuua sinu ellu rohkem küllust just sinna eluvaldkonda, kus sa seda kõige enam vajad. Olgu see siis uus töökoht, eesmärgitäitmine, konkreetse asja soetamine või rahaline sissetulek. Kasuta küünalt kasvava, noore - või täiskuu ajal. T..
Küünal aitab tuua sinu ellu rohkem küllust just sinna eluval..
4€
KM-ta: 4€
Mesilasvaha armastuse küünal
Küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. Armastuse küünal aitab tuua sinu ellu uue armastuse või tervendada ja tugevdada olemas olevat armastust. Aitab tuua ka sinu ellu sinu hingesugulasi ning tugevaid sõprussuhteid. Kõik oleneb vaid sinu s..
Küünal on valmistatud 100% puhtast mesilasvahast. Armastuse küüna..
4€
KM-ta: 4€
Armastus küünal
Küünal aitab puhastada ja avada maksimaalsel võimsusel sinu armastuse kanalit. Tema abiga saab kiirendada erinevaid suhte protsesse, kutsuda enda ellu hingesugulasi, tuua lepitust suhetsesse ning tuua enesele rohkem enesearmastust. Kaasa tuleb k..
Küünal aitab puhastada ja avada maksimaalsel võimsusel sinu armas..
7€
KM-ta: 7€
Tervise küünal
Küünal aitab kaasa energeetilisele tervenemisele. Aitab luua ühenduse tervenemise energiakanaliga ning peaingel Rafaeliga. Saab teha taotluse, et tervenemine jõuaks sinuni läbi võimaliku parima teekonna. Kaasa tuleb ka täpsem õpetus, kuidas küün..
Küünal aitab kaasa energeetilisele tervenemisele. Aitab luua ühen..
7€
KM-ta: 7€
Kaitseingli/harmoonia küünal
Küünal aitab saata ära enda sisemised hirmud ja blokeeringud Universumisse ning tuua hingetasandile harmooniat, tasakaalu, hingerahu ja seesmist mõistmist. Aitab puhastada eelmiste elude karmasid ning leida põhjused oma hirmudele. Lisaks saab anda kü..
Küünal aitab saata ära enda sisemised hirmud ja blokeeringud Univ..
7€
KM-ta: 7€
Külluse küünal
Külluse küünal aitab sul kasvatada oma materiaalset sissetulekut, leida tööd, aktiveerida oma unistusi, viia täide suuremaid eesmärke, avada enda jaoks uusi tööalaseid võimalusi, tuua millegi kindla jaoks kindel, vajaminev summa raha jne. Kasutatud o..
Külluse küünal aitab sul kasvatada oma materiaalset sissetulekut,..
7€
KM-ta: 7€
Kaitse/puhastus küünal
Must küünal omab tugevat puhatuse ja kaitse väge endas. Seda küünalt saab kasutada kodupuhastuses, sinu enda peenkehade ehk aurakehade puhastamiseks, kellegi/millegi negatiivse ära saatmiseks oma elust, kaitse loomiseks. Lisaks mustale värvile sisald..
Must küünal omab tugevat puhatuse ja kaitse väge endas. Seda küün..
7€
KM-ta: 7€
Kolmanda silma küünal
Küünal sobib neile, kes suhtlevad teispoolsusega. Aitab luua  ühendust spirituaalse maailmaga ning avada ka sinu kolmandat silma. Kasutada igakord, kui viia läbi seanssi. Kaasa tuleb ka täpsem juhend selle kohta, kuidas selle küünlaga avada ja p..
Küünal sobib neile, kes suhtlevad teispoolsusega. Aitab luua ..
7€
KM-ta: 7€
Meditatsiooni küünal
Meditatsiooni küünla puhul olen ma loonud ühenduse Buddhaga ning kasutanud viite erinevat rituaali taime, mis aitavad meeltel lõõgastuda, luua ühenduse enda Tõelise Minaga ja samas olla ühenduses Algallikaga. ​Sellel küünlal ei ole eraldi õpetus..
Meditatsiooni küünla puhul olen ma loonud ühenduse Buddhaga ning ..
7€
KM-ta: 7€
Valguse inglite e-pood @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper