Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine
Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine

Üldiselt

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse Teile koju 3 - 5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist Valgus inglid OÜ (edaspidi Veebipood) poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures. Seda juhul, kui tegemist on eritellimusega. Arvesse peaks võtma ka seda, et kõik meie tooted valmivad ühe inimese käsitööna. 

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Veebipood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.   

Veebipood ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Oma kaupa tarnime me nii Eestisse, kui ka Euroopa teistesse riikidesse.

Vali kõige mugavam kättetoimetamisviis!

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine. 
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.

Täpsem info:https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad). Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Omniva pakiautomaat maksab 3.50 €. NB! Hinnale lisandub pakendamistasu.

 

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Juhul kui paki mõõtmed on suuremad, siis saadetakse see Eesti Posti kulleriga koju. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks või telefoni 611 5511). Tellitud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati kuni 2 nädala jooksul pärast tellimuse fikseerimist Hansaposti poolt. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja vajadusel paki eest kaardimaksega tasudes, saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena väljastada, saadab Hansapost kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Itella SmartPOSTi pakiautomaati maksab 3.50 €. NB! Hinnale lisandub pakendamistasu.

"Tulen ise järele" transpordiviisi korral

1) Võimalik on tulla pakile ise järele Valgus inglite poodi, Laki 11b, Tallinn Eelnevalt tuleb aeg kokku leppida meili teel valgusinglid@gmail.com

Kauba eest saab tasuda kohapeal ainult sularahas või pangaülekandega.
Väljastustasu: 0.00 €.

Valguse inglite e-pood @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper