Kaugseansid

Kaugseansid

Kaugseansid

Kaugseansid

Kaugseansid
Kaugseansid

Kaugseansid

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Energeetiline DNA
Energeetilise DNA analüüsi kaudu võtan ma lahti sinu 7. põlve nii ema, kui ka isapoolt. Vaatan üle kõik mõjutused, mis sulle kummaltki poolt sisse jooksevad ning aitan leida lahenduse, mis sul neid mustreid, karmalisi mõjutusi võiks aidata lahendada/..
Energeetilise DNA analüüsi kaudu võtan ma lahti sinu 7. põlve nii..
40€
KM-ta: 40€
Inglite kanaldused
Inglite kanalduse puhul loon ma ühenduse sinu kaitseinglitega ning läbi selle vastan sinu küsimusele. Korraga on võimalik esitada kuni 2 küsimust.  - Oma küsimus PALUN esita teksti lahtrisse ning lisa toode ostukorvi. Peale ostukorvi lisamist..
Inglite kanalduse puhul loon ma ühenduse sinu kaitseinglitega nin..
30€
KM-ta: 30€
Aastaennustus + 1 tavaküsimus
Aastaennustus, mis sisaldab üldist mõjutust armastuses, töös ja rahas ning lisaks 12- kuuline prognoos.  Lisaks aastaennustusele on sul võimalik esitada veel mingi konkreetne küsimus, mis sind huvitab. - Oma küsimus PALUN esita teksti lahtri..
Aastaennustus, mis sisaldab üldist mõjutust armastuses, töös ja r..
50€
KM-ta: 50€
Isiksusekaart
​Isiksusekaardi puhul me küsimusi ei esita. Isiksusekaart avab ise teile teie teadmata ruumi, mille kõik seinad on kaetud peeglitega. Annab ülevaate miks te armute, kes on teie ideaalne partner ja kes suudab teile kõige paremini pakkuda sed..
​Isiksusekaardi puhul me küsimusi ei esita. Isiksusekaart av..
35€
KM-ta: 35€
3 - kuu prognoos
3 - kuu prognoos näitab, mis sind ootab ees järgneval kolmel kuul. Siia võid juurde lisada ka konkreetse küsimuse, kui on miski, millele sa tahad eriti rõhku panna.  - Oma küsimus PALUN esita teksti lahtrisse ning lisa toode ostukorvi. Peale ..
3 - kuu prognoos näitab, mis sind ootab ees järgneval kolmel kuul..
35€
KM-ta: 35€
Aastaennustus
Aastaennustus, mis sisaldab üldist mõjutust armastuses, töös ja rahas ning lisaks 12- kuuline prognoos.  - Oma küsimus PALUN esita teksti lahtrisse ning lisa toode ostukorvi. Peale ostukorvi lisamist lõpeta tehing ning su tellimus jõuab autom..
Aastaennustus, mis sisaldab üldist mõjutust armastuses, töös ja r..
40€
KM-ta: 40€
Taro kaartide lugemine kuni 3 teemat
Antud Taro lugemise juures saad sa küsida minu käest kolm erinevat teemat/küsimust (armastus, raha või töö), mida ma hakkan analüüsima. Mida detailsema küsimuse sa mulle esitad, seda parema ja põhjalikuma vastuse sa minu käest saad. - Oma küsimus ..
Antud Taro lugemise juures saad sa küsida minu käest kolm erineva..
35€
KM-ta: 35€
Taro kaartide lugemine 1 teema
Antud Taro lugemise juures saad sa valida ühe konkreetse teema (armastus, raha või töö), mida ma hakkan analüüsima. Mida detailsema küsimuse sa mulle esitad, seda parema ja põhjalikuma vastuse sa minu käest saad. - Oma küsimus PALUN esita teksti l..
Antud Taro lugemise juures saad sa valida ühe konkreetse teema (a..
25€
KM-ta: 25€
Valguse inglite e-pood @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper