NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''

NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''

NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''

NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''

NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''
NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''
NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''

NAHAST KÄERIHM ''KOLMAS SILM''


9€
KM-ta: 9€
Tootekood: VLG-1
Saadavus: 8

Toote hinnale lisandub postikulu.
Kogus:  
      Maksmine

Meie e-poes on võimalik tasuda arvega, sularahas, pangalingiga

Transport

Tasuta transport Eesti piires alates 33€ ostust

14 päevane tagastusõigus

Kehtib 14 päevane tagastusõigus kõigi rikkumata toodete puhul.

Esita päring

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Kolmas Silm ületab aja ja ruumi. Selle tšakra kõige olulisemaks funktsiooniks on nägemine – nii sisemine, kui ka välimine. Selle tšakra energia lubab meil lisaks selgele mõttetegevusele, mõtiskleda spirituaalsetel teemadel ning teostada adekvaatset eneseanalüüsi. Kolmanda Silma nägemine on nägemine “kõrvalseisja” või “vaatleja” seisukohast – olles samaaegselt kohas ning elades hetkes. See tähendab analüüsides oma piiravaid mõtteid ja uskumusi ning arendadest tarkust, mis tuleb kohast, mis ületab duaalsuse – hea ja halva ning musta ja valge duaalsuse vahel. Selline nägemine võimaldab näha ja aidata ka teistel näha nende eluliste olukordade sügavamaid tähendusi.
 
Läbi nägemise on meil võimalik tõlgendada välist maailma (kõike, mis meie ümber toimub) ning läbi sümbolite keele, saame me tuua oma sisemaailma endast väljapoole.
 
Kolmas Silm on sümboolne tarkuse silm, mis vaatab seestpoolt väljapoole ning näeb tõde. Kõrgemat ja suuremat tõde. Ta on ühenduses meele ja kõrgema teadvusega. Eriti oluline on Kolmas Silm taju ja intuitsiooni arengu seisukohast. Kolmas Silm vastutab teadvuse avardumise. See on liikumine palju kaugemale ja kõrgemale, kui oma isiklik ego.
 
Kolmanda Silma puhul on võtmesõnaks taipamine – pilguheit kõigi asjade tõelisse olemusse.
 
Kolmanda Silma energia annab võimaluse pääseda ligi sisemistele tarkustele. Teadmistele, mis on sama vanad, kui meie hing. Ta võimaldab meil eemalduda illusioonist ning aktsepteerida oma sisemisi tõdesid – näha hoopis suuremat pilti, kui mõistus või sõnad meile edasi suudavad anda.
 
Nagu eelnevaltki mainitud ei ole Kolmas Silm seotud üksnes tarkusega, vaid ka teadlikkusega. Ta mitte üksnes ei näe, vaid ka teadvustab sündmuste põhjuseid, tagamaid ning nende taga peituvaid vaimseid õppetunde.
 
Kolmas Silm on ülimalt holistiline tšakra. Kui ta on täielikult avatud töötavad mõlemad ajupoolkerad sünkroonis. Parema ajupoolkera loovus ja sünteetiline mõtlemine on ühendatud ja tasakaalustatud vasaku ajupoolkera loogika ja analüütilisuse poolt.
 
Kolmas Silm on tugevalt seotud ka isikliku eetika ning õiglusmeelega.
 
Kolmas Silm võimaldab tõusta kõrgemale ning mõista, et kõik on päriselt üks. Kolmas Silm annab perspektiivid ning võimaluse mõista sügavalt oma kogemust.
Kolmanda Silma puhul on ülimalt oluline eristada mentaalset energiat (mis sageli lukustab meid intellektuaalsele tasandile) ja tõelist vaimset energiat, mis avab sisemise sära. Kolmas Silm annab lisaks kõigele eelnevale ka võimaluse tungida tegelikkuse olemusse ning leida tõde enda seest. See on aga omakorda kõike muud, kui intellektuaalne eesmärk.

Kolmanda silma info pärineb siit: http://www.kristallimaailm.ee/-kolmas-silm.html

Anna hinnang

Nimi:


Hinnang: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Valguse inglite e-pood @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper